Dwie Godziny dla Rodziny

Dla każdego przedsiębiorstwa istotnym jest, aby jego pracownicy czuli się jak najlepiej i mieli poukładane sprawy rodzinne, wszystko to ma wpływ na życie zawodowe. ZLO Spółka z o.o. wspiera wszelkiego rodzaju akcje prospołeczne.

W roku 2022 Zespół Lecznictwa Otwartego Spółka z o.o. dołączyło do wspólnej akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”. Wśród pracowników spółki został ogłoszony konkurs fotograficzny „Jak spędzę dwie godziny ze swoją rodziną”. Akcja ma szeroki wymiar i jest ona związana z Międzynarodowym Dniem Rodziny. Celem jest zwrócenie uwagi, że pracownik poza pracą pełni także inne role społeczne – jest rodzicem, dziadkiem, babcią, synem, córką, żoną, mężem. Dobra integracja tych ról przekłada się na większe szczęście w życiu prywatnym, a także większe zaangażowanie w pracy. Akcja odbyła się maju 2022.   

Akcję „Dwie godziny dla rodziny” organizuje Fundacja Humanites. Fundacja zaprosiła przedsiębiorstwa działające na całym świecie, aby przyłączyły się do tego projektu i w wyznaczonym terminie skracały dzień pracy z 8 do 6 godzin. Zaoszczędzony w ten sposób czas pracownicy mogą spędzić ze swoimi bliskimi.