Nowe funkcjonalności w ZLO spółka z o.o.

W związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii, zapraszamy do korzystania z rozwiązań przygotowanych przez ZLO spółka z o.o. W czasach pandemii chronimy siebie i pracowników, udzielających pomocy przede wszystkim poprzez porady zdalne i brak osobistego kontaktu. Aby uniknąć niepotrzebnego narażenia siebie i bliskich na zarażenie groźnym koronawirusem, musimy ograniczyć do absolutnego minimum wychodzenie z domu.

A

ZLO spółka z o. o. jako podmiot odpowiedzialny za obsługę medyczną części mieszkańców naszego miasta, nieustannie wdraża nowe procedury oraz rozszerza możliwość bezpiecznego korzystania z porad specjalistów, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Spółka wdrożyła system zdalnych porad telefonicznych, dostępnych pod numerem (32) 616-34-79.

Od poniedziałku 23 marca uruchomiliśmy stronę https://www.zlo-jaworzno.pl/e-rejestracja

Pod tym adresem możliwe jest zarezerwowanie wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, zamówienie niezbędnych leków I umówienie się na zdalną wizytę.

W najbliższych dniach wprowadzimy także wideokonsultację z wykorzystaniem komputera, tabletu lub smartfona z kamerą

Zachęcamy do rejestracji na podanej stronie. Państwa zgłoszenie powinno być zweryfikowane I zatwierdzone w przeciągu 48h. Rejestracja jest prosta i intuicyjna.

Aby korzystać ze wszystkich udogodnień, należy założyć konto na ogólnopolskiej platformie IKP (internetowe konto pacjenta).
Posiadanie konta w IKP umożliwi Państwu otrzymanie kodu do e-recepty za pośrednictwem telefonu (SMS) bądź pocztą elektroniczną (mail).

Zapraszamy do korzystania z nowych funkcjonalności.

I prosimy: ZOSTAŃ W DOMU! Tak najłatwiej uda się opanować zagrożenie koronawirusem!