Praca w ZLO

W zgodzie z przepisami prawa z zakresu danych osobowych prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną i wyrażenie zgód na przetwarzanie Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji

Czytaj dalej: informacja

Zatrudnimy:

Nowoczesny i prężnie rozwijający się Zespół Lecznictwa Otwartego Spółka z o.o. w Jaworznie poszukuje do współpracy:

– lekarza (specjalistę medycyny pracy)

– pielęgniarki,

– lekarza dentystę

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o kontrakt,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail zlo@zlo.jaw.pl lub kontakt pod numerem telefonu 517-090-411

Nowoczesny i prężnie rozwijający się Zespół Lecznictwa Otwartego Spółka z o.o. w Jaworznie poszukuje do współpracy lekarzy POZ:

– specjalistę w dziedzinie medycyny rodzinnej
– specjalistę II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej
– specjalistę chorób wewnętrznych

lub lekarzy w trakcie specjalizacji, w wyżej wymienionych dziedzinach.

Opis stanowiska:

Opieka nad pacjentami w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres e-mail zlo@zlo.jaw.pl

Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o.o. w Jaworznie zatrudni lekarzy
ze specjalizacją w dziedzinie:

  • chirurgii dziecięcej,
  • medycyny rodzinnej.

Oferujemy różne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa kontraktowa.

Osoby zainteresowane prosimy kontaktować się pod numerem tel. 32 616 40 63

Zespół Lecznictwa Otwartego Spółka z o.o. w Jaworznie poszukuje do współpracy pielęgniarki Medycyny Szkolnej (Higieny Szkolnej)

Wymagania: tytuł pielęgniarki z odbytym  ,, Kursem  w środowisku nauczania i wychowania ” lub tytułem magistra pielęgniarstwa z 3-letnim stażem w POZ.

Opieka nad uczniami jaworznickich szkół w zakresie profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
zatrudnienie w oparciu o umowę o kontrakt,
rozwój kwalifikacji zawodowych.