Wciąż możesz zostać Mistrzem Zdrowia ze ZLO

Zespół Lecznictwa Otwartego przedłuża do końca listopada konkurs Mistrz Zdrowia 2018. Zmiana wynika z próśb konkursowiczów i związana jest z głównie z faktem, że znaczna część trwania konkursu przypadała na okres wakacyjny.

W ramach konkursu Mistrz Zdrowia 2018 dzieci i młodzież z jaworznickich szkół mogą wykonać prace konkursowe i wygrać atrakcyjne nagrody. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowo-pieniężne (w tym sprzęt sportowy, rower, siłownia domowa i inne) w dwóch grupach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz uczniowie  szkół ponadgimnazjalnych. W każdej grupie wiekowej wyłonionych zostanie dwóch laureatów.
Aby wziąć udział w konkursie Mistrz Zdrowia 2018 dzieci i młodzież muszą wykonać pracę plastyczną (plakat, rysunek, kolaż), literacką (wiersz, piosenka, opowiadanie, esej itp.) lub multimedialną (prezentacja, teledysk, film itp.) na temat zdrowego stylu życia oraz zachęcać swoich rodziców i opiekunów do bezpłatnej profilaktyki zdrowotnej w ramach programu ZLO OK.
Prace konkursowe – wraz z potwierdzeniem udziału w Programie Bezpłatne Badania Profilaktyczne co najmniej jednej dorosłej osoby z rodziny, lub pozostającej z uczestnikiem we wspólnym gospodarstwie domowym – należy złożyć do 30 listopada br. w rejestracji dowolnej przychodni należącej do ZLO.
Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Jaworzna.
Więcej o konkursie i programie ZLO OK: https://zlo-jaworzno.pl/zlo-ok-2/