Mobilny punkt szczepień – podsumowanie

Za nami ostatni weekend mobilnej akcji szczepień przeciw COVID. Personel medyczny ZLO w Mobilnym puncie szczepień w ciągu trzech sierpniowych sobót (7,14 i 21 sierpnia) oraz jednej niedzieli (15 sierpnia) zaszczepił ponad 500 osób.

Autobus odwiedził Jeleń, Byczynę, Jeziorki, Osiedle Stałe, Dąbrowę Narodową, Łubowiec, Ciężkowice, Szczakową i Długoszyn oraz jaworznicki Rynek (przy Kolegiacie Św. Wojciecha i Św Katarzyny).

Mobilny punkt szczepień został zorganizowany przy współpracy UM Jaworzno, PKM Jaworzno, MZDiM oraz Zespołu Lecznictwa Otwartego. Dziękujemy wszystkim pacjentom, którzy zdecydowali się skorzystać ze szczepienia w mobilnym puncie, pracownikom ZLO zaangażowanym w projekt oraz partnerom akcji.

Nie skorzystałeś ze szczepienia w mobilnym punkcie, a planujesz się zaszczepić? Nic straconego. W ZLO możesz zapisać się na szczepienie cały czas:
• we wszystkich placówkach/przychodniach ZLO
• w powszechnym puncie szczepień przy al. Piłsudskiego 88
• dzwoniąc do Biura Obsługi Pacjenta: 32 616 34 79

 
Możesz też skorzystać z udogodnień, które zapewniamy.
 
Skonsultuj się z lekarzem

Chcesz rzetelnej informacji? Masz wątpliwości? Zespół Lecznictwa Otwartego gwarantuje swoim pacjentom (POZ) osobisty kontakt z lekarzem, który udzieli porady w zakresie szczepienia i jego zasadności.

Szczepienia dzieci (12+)

Planujesz zaszczepić dziecko? W ZLO ustalisz elastyczny, dogodny, termin. Możesz też zrobić to w sobotę – w Powszechnym Punkcie Szczepień (al. Piłsudskiego 88) unikając tym samym np. konieczności zwalniania się z pracy.

Dojeżdżamy

Zaszczepimy wyjazdowo, we wskazanym miejscu, jednodawkową szczepionką wszystkich pacjentów, których stan zdrowia nie pozwala na wizytę w przychodniach lub punktach szczepień ZLO.