Świadczenia gwarantowane w zakresie ambulatoryjnej opieki psychiatrycznej są udzielane w przychodni Podwale przez lekarza psychiatrę i dwóch psychologów.

Lokalizacja i godziny otwarcia

ZLO Podwale

Nosala 5
43-600 Jaworzno

Do poradni nie jest wymagane skierowanie.

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek
  07:30 - 18:00
 • Wtorek
  07:30 - 18:00
 • Środa
  07:30 - 18:00
 • Czwartek
  07:30 - 18:00
 • Piątek
  07:30 - 18:00

Aparatura medyczna

Świadczenia komercyjne

Aktualności poradni

  • 27 LUTEGO 2020
  NASTOLETNIA DEPRESJA

  NASTOLETNIA DEPRESJA

  Czy o depresji powiedziano już naprawdę wszystko?! NASTOLETNIA DEPRESJA Czy wiesz że: według Światowej Organizacji Zdrowia depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą na świecie i jedną z głównych przyczyn samobójstw, 350 mln ludzi na świecie choruje na depresję, w Polsce na depresję choruje ok 1,5 mln pacjentów – to prawie tyle osób ile mieszka w Warszawie,Czytaj dalej
  • 22 MAJA 2019
  Anoreksja to nie tylko choroba nastolatków

  Anoreksja to nie tylko choroba nastolatków

  Znaczna część nawyków mających związek z odżywianiem jest odpowiedzialna za utrzymanie dobrego zdrowia. Pod pojęciem zdrowie kryje się kondycja fizyczna i psychiczna człowieka. Kiedy jednak na pierwszym miejscu pojawia się lęk przed tyciem, zdrowie człowieka zaczyna cierpieć i tak ujawniają się zaburzenia odżywiania.

  Czytaj dalej
  • 28 LUTEGO 2019
  Depresja. Wstyd…nie leczyć

  Depresja. Wstyd…nie leczyć

  Depresja dotyka coraz większej liczby społeczeństwa. To niestety wciąż wstydliwy temat, często ignorowany przez najbliższych. Tymczasem depresja to choroba – jak każda inna – i trzeba ją leczyć. I może się – jak zapalenie ucha – przydarzyć każdemu.

  Czytaj dalej
  • 30 LISTOPADA 2018
  ZLO i MOPS razem pomogą rodzinom wieloproblemowym

  ZLO i MOPS razem pomogą rodzinom wieloproblemowym

  Zespół Lecznictwa Otwartego oraz Miejski Ośrodek Opieki Społecznej w Jaworznie zawarły porozumienie o współpracy w zakresie planowania i wdrażania kompleksowego modelu opieki środowiskowej, opartej na ścisłej współpracy ZLO i MOPS.

  Czytaj dalej
  • 23 PAŪDZIERNIKA 2017
  Zadbaj o zdrowie psychiczne

  Zadbaj o zdrowie psychiczne

  Październik to miesiąc zdrowia psychicznego. 10-go obchodziliśmy  Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, a 1-go Europejski Dzień Walki z Depresją. Zapraszamy na fb naszej  Poradni Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnienia, gdzie znajduje się wiele ciekawych, październikowych  artykułów poświęconych szeroko ujętej tematyce zdrowia psychicznego, w tym lękom, fobiom i innym przypadłościom oraz sposobom ich leczenia. Profil Facebook

  Czytaj dalej

Lista personelu

ZLO Podwale - Poradnia zdrowia psychicznego

Jerzy Ciupek, specjalista psychiatrii

Justyna Barańska, specjalista psychiatrii

ZLO Podwale - Psychoterapia

mgr Wiesława Tomaszewska, psycholog kliniczny

mgr Aneta Guśtak, psycholog

mgr Aleksandra Madej-Ciupek, psycholog